TRILOBIT 2019 s mottem „Na světle i ve stínu“ oslaví tvůrce filmové tvorby a nově udělí také diváckou cenu Trilobit, Beroun, 2019, Fites, | Constructors F1

etina English Rusky

TRILOBIT 2019 s mottem „Na světle i ve stínu“ oslaví tvůrce filmové tvorby a nově udělí také diváckou cenu Trilobit, Beroun, 2019, Fites, | Constructors F1 Constructors F1

TRILOBIT 2019 s mottem „Na světle i ve stínu“ oslaví tvůrce filmové tvorby a nově udělí také diváckou cenu

Barbora Dušková /Fites | 1.11.18 | Berounský Trilobit

Trilobit 2019

TRILOBIT 2019 již tradičně v Berouně.


Další pokračování audiovizuálních cen TRILOBIT 2019, které vstoupí do svého 32. ročníku, vynese v duchu motta „Na světle a ve stínu“ ty nejkvalitnější české filmové a televizní počiny „ze stínu na světlo“.

Ceny budou slavnostně vyhlášeny v neděli 20. ledna 2019 v Kulturním domě Plzeňka v Berouně a počtvrté přenášeny živě Českou televizí na programu ČT art. I tento ročník připravuje doprovodný program v podobě Dopoledne s Večerníčkem a filmových projekcí a nově o svém vítězi rozhodnou diváci.

Slavnostním večerem v roli moderátora již potřetí provede herec Martin Myšička a partnerem mu tentokrát bude „trubadúr“ Vladimír Merta. Imaginativní muzikant i filmař vzdá svou hudbou hold oceněným. Prostor ale získají zejména ti ve filmovém oboru nejpovolanější. Po epických ztvárněních předešlých let dramaturgie slavnostního večera zaostří na tvůrce samotnéa zároveň připomene záměr a původ tohoto prestižního ocenění Českého filmového a televizního svazu FITES.

Ceny TRILOBIT 2019 jako tradičně udělí Český filmový a televizní svaz FITES ve spolupráci s městem Beroun a Městským kulturním centrem Beroun. Večer filmových ocenění se ve středočeské metropoli odehraje po devatenácté. 


 

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com