Dnešní setkání s Jiřím Křenkem. Duch a Tělo, Motorsport, PLAYBOY, Jiří Křenek, | Constructors F1

etina English Rusky

Dnešní setkání s Jiřím Křenkem. Duch a Tělo, Motorsport, PLAYBOY, Jiří Křenek, | Constructors F1 Constructors F1

Dnešní setkání s Jiřím Křenkem.

Foto Vojtěch Křenek junior/text Miroslav Sanytrák | 27.7.20 | Tajná řeč těla pilotů F1

Tajná řeč těla pilotů F1 a PLAYBOY 2020

Dnešní den byl opět svátečním a jsem tomu velice rád.

Setkání po dlouhé době s mým přítelem, fotografem Jiřím Křenkem ( www.activepictures.cz) bylo u výborné kávy u něho na zahradě. Když se spolu setkáme, je vždy o čem povídat. Korona zasáhla mohutně dění Formule 1 a Jirka je jediným fotografem z ČR, který zde je přítomen i v omezené korona době. Vyprávěl mi o všech opatřeních, o "bublinách" ve kterých žijí týmy, o fotografech, kteří se mohou pohybovat pouze u týmu v garážích a před nimi, nikam jinam nemohou, těch je 10 - 10 týmů. O fotografech na trati, těch je celkem 20 z celého světa a mezi nimi právě Jirka Křenek. 

1

Mám to k Jirkovi sotva 35 minut jízdy autem a často i on přijede na motorce za mnou. Jsme přítelé, ale ctíme business každého z nás. Proto i náš dlouholetý vztah tak skvěle funguje. 

Sešli jsme se nad mým článkem v srpnovém časopise PLAYBOY s Jirkovými fotografiemi a vyprávěli si o vztazích mezi  piloty. Zde jsme zabrousili i do dávné minulosti. 

Fotografoval syn Jirky - Vojtěch Křenek ( říká mi strejdo)  a tohle jsou jeho první fotografie na stránkách magazínu o Formuli 1. 

 

 

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2021) Copyright © (2011) Constructorsf1.com