Grand prix formule 1 vyhrál Max Verstappen a RED BULL RASING. Max Verstappen, Lewis Hamilton, grand prix, formule 1, F1 | Constructors F1 Constructors F1

Grand prix formule 1 vyhrál Max Verstappen a RED BULL RASING.

Formule 1, grand prix a Red Bull

Černý den pro tým Scuderia Ferrari.

9.kolo- vypadává C.Sainz, jr díky defektu brzového systému.
Ve 20.kole odstupuje z vedoucí pozice Ch.Leclerc pro poruchu motoru. Piloti Red Bull Racing týmu opět slavili dvojité vítězství a Max Verstappen "poodskočil"  o další body a upevňuje si tak vedoucí pozici v průběžném mistrovství formule 1 .
Pro Lewise Hamiltona byl naopak závod tím nejhorším co snad ve svém závodnickém životě prožil- skákající monopost mu dost ublížil na jeho záda.

Pro jeho kolegu to byl však závod snů a dostal se na bednu.