Kvalifikaci grand prix Turecka vyhrál Lance Stroll F1, formule 1, monopost.Lance Stroll, Racing, | Constructors F1 Constructors F1

Kvalifikaci grand prix Turecka vyhrál Lance Stroll

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 14.11.20 | Aktuality

F1 2020

Lance  Stroll má pole position na grand prix formule 1 Turecka.

1

Nový položený asfal na celé trati  v  Istanbulu v Turecku  dal některým pilotům dost zabrat a počasí v kvalifikaci tomu ještě přidalo.

Favoriti zůstali v zadu a kvalifikaci vyhrál Lance Stroll. Za ním bude startovat Max Verstappen na Red Bullu a z třetí pozice na startu vyjede týmový kolega Lance Strolla  Sergio Pérez. Uřadující mistr světa Lewis Hamilton startuje až ze 6.pozice. Ve velké ceně Turecka by mohl již získat titul mistra světa za rok 2020. Uvidíme jak vše dopadne zítra již v 11.10 hod.