Marc Marquez po třetí famozně vyhrál grand prix MotoGP v Argentině. Marc,F1, MotoGP, grand prix | Constructors F1 Constructors F1

Marc Marquez po třetí famozně vyhrál grand prix MotoGP v Argentině.

Miroslav Sanytrák | 28.4.14 | Aktuálně ze světa MotoGp

MotoGP

Třetí pole position za sebou a třetí výhra v grand prix za sebou, to jsou famózní výsledky talentu Marca Marqueze při letošním mistrovství světa MotoGp. Celý závod byl velmi dramatickým i ve středu pole nejen na jeho začátku. Marc jel dlouhou dobu na druhém místě, ale pak si před sebou jedoucího Lorenza doslova vychutnal a hned mu dal dost velký náskok, který si udržel do cíle. Boje probíhaly i od 15 do 10 místa, kde Karel Abraham vybojoval 13.pozici, což hodnotím jako dobré. Gratulujeme.