Sebastian Vettel Scuderia Ferrari Marlboro tým F1, vyhrál!!!!!!!! Ferrari, Scuderia, F1, formule 1, grand prix | Constructors F1 Constructors F1

Sebastian Vettel Scuderia Ferrari Marlboro tým F1, vyhrál!!!!!!!!

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 29.3.15 | Aktuality

F1

Krásné závodění předvedli piloti tými Williams MArtini Racding F1Druhou letošní grand prix, krásný závod, i když ve 4 kole už vyjel na trať safety car, vyhrál Sebastian Vettel na Ferrari. Ferrari je zpět a italové určitě slavili obrovský úspěch týmu Scuderie Ferrari F1.

Marussia   0

Krásné závodění předvedli piloti tými Williams Martini Racing, kteří nakonec skončili hned za Ferrari Kimiho Räikkönena. Ze závodu odstoupili : Alonso, Button, Maldonado.