Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu. Most, autodrom, F1, školy | Constructors F1

etina English Rusky

Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu. Most, autodrom, F1, školy | Constructors F1 Constructors F1

Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu.

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 16.3.17 | Aktuality

Most 2017

Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu.

Stejně jako v loňském roce také letos pořadatel závodu The Most RALLY, který se jede 2. a 3. června už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR, odmění jeho nejúspěšnější účastníky. První tři posádky v absolutním pořadí si rozdělí 30 tisíc korun. Vítězná dvojice si odveze prémii 15 tisíc korun, jezdec s navigátorem na druhém místě 10 tisíc korun, bronzové posádce pak náleží 5 tisíc korun. Přihlášky do soutěže už týmy najdou zde.

K rychlostní zkoušce s asfaltovým i šotolinovým povrchem v areálu mosteckého polygonu poprvé přibydou také rychlostní zkoušky v oblasti Krušných hor.

„Slavnostní start se uskuteční v pátek na centrálním 1. náměstí v Mostě, slavnostní cíl pak v sobotu po dojezdu posádek na polygonu. Formulář přihlášky je k dispozici na našich webových stránkách a také na specializovaných stránkách zaměřených výhradně na naši rally, které jsme zřídili pro týmy i fanoušky,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

Po nultém a první ročníku rallysprintových závodů na mosteckém autodromu, jež se jely na přelomu října a listopadu, se tentokrát termín posouvá do pozdního jara. Týmy i fanoušci se tak mohou těšit na teplotní komfort.

Galerie

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2021) Copyright © (2011) Constructorsf1.com