Energetický gigant TOTAL bude při Czech Truck Prix opět nepřehlédnutelný FIA,ETRC, Autodrom Most, F1, Formule 1, motorsport | Constructors F1

etina English Rusky

Energetický gigant TOTAL bude při Czech Truck Prix opět nepřehlédnutelný FIA,ETRC, Autodrom Most, F1, Formule 1, motorsport | Constructors F1 Constructors F1

Energetický gigant TOTAL bude při Czech Truck Prix opět nepřehlédnutelný

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 22.8.18 | Aktuálně

FIA ETRC 2018

Už třetím rokem pokračuje spolupráce mosteckého autodromu se společností Total Česká republika, která je součástí TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL.

1

Čtvrtá největší olejářská a plynárenská společnost je silným partnerem autodromu, což umožnilo mimo jiné investice do rozvoje a modernizace velkého závodního okruhu a jeho zázemí i výcvikových ploch polygonu. TOTAL bude nepřehlédnutelný také při nejprestižnějším a nejnavštěvovanějším závodu autodromu, evropském šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC). Pod názvem Czech truck Prix se letos v Mostě pojede už pošestadvacáté, a to o víkendu 1. a 2. září.

2

Fanoušci se mohou těšit na symbiózu značky Total s týmem Buggyra Racing, který je nejúspěšnějším českým zástupcem v šampionátu. „V květnu letošního roku jsme zahájili spolupráci o poskytování reklamních služeb a propagaci. Je založena na podpoře týmu Buggyra Racing formou kvalitních olejových produktů značky Total pro potřeby závodního týmu v letošní sezoně FIA ETRC. Propagaci značky Total zajistí její umístění na reklamních plochách závodních speciálů týmu Buggyra Racing, jejich oděvech, tiskovinách, bannerech či video spotech,“ upřesnil generální ředitel společnosti Total Česká republika Lukasz Semeniuk.

3

Titul evropského šampiona FIA ETRC obhajuje český jezdec Adam Lacko právě z roudnického týmu Buggyra. V Mostě se jako každoročně může těšit na mohutnou podporu desítek tisíc věrných domácích fanoušků. „Věříme, že volba olejů Total přispěje ke skvělému výsledku Adama i celého týmu a podtrhne tak úspěšnou spolupráci obou partnerů,“ doplnil Lukasz Semeniuk.

4

Součástí závodního víkendu Czech Truck Prix budou i vložené série Octavia Cup, Renault Clio Cup Central Europe a KIA Platinum Cup. Doprovodný program nabídne už v pátek 31. srpna odpoledne spanilou jízdu truckových speciálů ulicemi Mostu s autogramiádou jezdců na centrálním náměstí, dále pak Truck Festival, leteckou akrobatickou show účastníka světového šampionátu Red Bull Air Race Master Class Petra Kopfsteina, taxijízdy v upravených speciálech či různé atrakce pro děti zdarma.

5

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com