HKC Racing Team pořádá jarní test na okruhu v Mostě. HKC, Autodrom Most | Constructors F1

etina English Rusky

HKC Racing Team pořádá jarní test na okruhu v Mostě. HKC, Autodrom Most | Constructors F1 Constructors F1

HKC Racing Team pořádá jarní test na okruhu v Mostě.

Ivan Houzák | 14.2.18 | Aktuality

HKC Most 2018

HKC Racing Team pořádá jarní test na okruhu

Sezóna 2018 odstartovala a HKC Racing Team Most zve ke dvoudennímu testování na Autodromu Most, které se uskuteční ve dnech 14. – 15. března 2018 a bude určeno pro formule, prototypy a speciály kategorie CN.

Testovací dny jsou oproti jiným podobným akcím naplánovány zcela jinak. Časový půdorys organizace totiž nebude omezen obvyklou časovou strukturou, kdy každou půlhodinu vyjíždí účastníci na trať k pětadvacetiminutovým stintům.

Z praxe je totiž ověřeno, že tento způsob ladění a testování strojů není ideální, protože po vyjetí na trať a zahřátí stroje je nutno odjet tři až čtyři kola, aby se mohlo ověřit stávající nastavení podvozku, huštění pneumatik, či zvolená sprintová mapa v řídící jednotce agregátu. Stroj po návratu do boxů vychladne, a když se provede analýza telemetrických dat a po ní eventuelní zásahy do nastavení, všechno začíná nanovo. Kontinuální výjezdy na trať, které nebudou přerušovány povinnými přestávkami, se tedy jeví jako výhodnější.

Cena za celodenní testování byla stanovena na 400 Euro bez DPH za jeden vůz.

Půjde i o příležitost k setkání jezdců a týmů z ČR, Německa, Rakouska, Polska a dalších zemí, kteří se účastní závodních seriálů v rámci pohárů a šampionátů ve střední Evropě.

Výzvu k účasti na tomto testování zveřejňuje tým s dostatečným předstihem a doufá, že se setká se zájmem dostatečného množství kolegů. Zájemci o účast na akci mohou již nyní kontaktovat organizátory na níže uvedených kontaktech. Maximální počet účastníků je stanoven na deset vozů a přihlášky se přijímají do 31.1. 2018.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com