Kvalifikaci dnešní grand prix F1 v Rakousku vyhrál Lewis Hamilton F1,Formule 1, construct, okruhy, závody, grand prix | Constructors F1 Constructors F1

Kvalifikaci dnešní grand prix F1 v Rakousku vyhrál Lewis Hamilton

Miroslav Sanytrák / foto Jiří Křenek | 3.7.16 | Komentáře - M.Sanytrák 2016

F1 2016

Kvalifikaci na dnešní grand priyx  Rakouska 2016 vyhrál Lewis Hamilton  a pojistil si tak dnešní možné další vítězství. Uvidíme, jak se závod bude  od startu do konce rozjíždět. Nico Rosberg jako velký forbalista a jeho země včera postoupila přes Italy do poslední čtyřky EURA 2016 ve Francii , bude chtít určitě tým podpořit vítezstvím.Nico startuje z páté pozice.