Max Verstappen vyhrál svoji 44, grand orix a sedmou v řadě. Max, Verstappen, Maďarsko, grand prix, f1, formule 1 | Constructors F1 Constructors F1

Max Verstappen vyhrál svoji 44, grand orix a sedmou v řadě.

Formule 1 - grand prix Maďarska 2023

Max Verstappen si jel opět svůj závod a nikdo ho nemohl dohonit.

Absolutní vítězství, tak by se to všechno dalo nazvat.  max Verstappen a jeho monopost Red Bull si jel opět svůj vlastní závod, výměny gum a vše bylo bez problémů ( 2.3 sekundy) a náskok byl tak velký, že se MAx vracel na první místo průběžného pořadí a tak to zůstalo až do konce.
Na trať nevyjel safety car a vše probíhalo v rámci závodění, řekl bych bez větších problémů.