Nekupujte vstupenky na Czech Truck Prix od podvodníků! Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1

etina English Rusky

Nekupujte vstupenky na Czech Truck Prix od podvodníků! Most, autodrom, F1, Formule 1, okruhy | Constructors F1 Constructors F1

Nekupujte vstupenky na Czech Truck Prix od podvodníků!

Mgr.J.Foukal/Autodrom Most | 31.8.16 | Aktuálně

Most 2016

Nekupujte vstupenky na Czech Truck Prix od podvodníků!

Na černém trhu se začaly prodávat vstupenky na závody Czech Truck Prix 2016 – 6. podnik evropského šampionátu okruhových tahačů FIA ETRC, které se uskuteční na mosteckém autodromu o tomto víkendu 2. až 4. září. „Důrazně varujeme před nákupem levnějších vstupenek na závody od podvodníků. S lístkem z černého trhu se jeho majitel do areálu autodromu nedostane. Systém jej odhalí, vstupenku zablokuje. Nebude možné, bohužel, brát v potaz ani argument, že kupující jednal v dobré víře,“ upozornila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Důrazně doporučuje pořídit vstupenku v předprodeji prostřednictvím webových stránek autodromu, nebo osobně na recepci administrativní budovy polygonu. „Ve dnech konání závodu pak každý bez obav zakoupí lístek přímo na pokladnách u vchodů,“ doplnila Svobodová.

Jezdci evropského šampionátu okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC) se vrátili na okruhy po prázdninové přestávce o uplynulém víkendu. Na maďarském Hungaroringu pokračoval vypjatý souboj o průběžné vedení. Lépe se dařilo Němci Jochenu Hahnovi na MANu, který se vrátil na čelo hodnocení před Adama Lacka z roudnického týmu Buggyra. Nyní dělí oba hlavní adepty na titul letošního šampiona 13 bodů. Adam věří, že domácí prostředí v Mostě se skvělými fanoušky v ochozech mu přinese štěstí a pomůže šampionát opět ovládnout.

Závody Czech Truck Prix hostí mostecký autodrom letos už počtyřiadvacáté. Jezdce poté čeká ještě 17. a 18. září belgický Zolder a první říjnový víkend španělská Jarama. Sezonu završí 8. a 9. října na proslulém okruhu Le Mans ve Francii.

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com