První svoji grand prix formule 1 vyhrál v Brazílii George Russell. Gratulujeme. F1, formule 1, constructors, grand prix , George Russell, Mercedes. | Constructors F1 Constructors F1

První svoji grand prix formule 1 vyhrál v Brazílii George Russell. Gratulujeme.

Formule 1 - Brazílie - grand prix 2022

Double Mercedesu na grand prix formule 1 - Brazílie 2022

1

Během závodu se ozvalo v týmovém rozhlase : "Můžeme závodit" , tuším z úst George Russella. Odpověď zněla: "ANO".
I když poprvé v historii ( doposud) během celého seriálu formule 1 , Lewis Hamilton nevyhrál grand prix, mohlo se závodit a o tom to je.
George Russel jel co to dalo a vyhrál svoji první velkou cenu formule 1. Lewis Hamilton dojel do cíle na druhém místě  a na třetím místě dojel Carlos Sainz, jr. na Ferrari .