Vzpomínka na Czech Truck Prix a moje setkání se zástupce FIA panem Tony Iddonem. Truck, F1, formule 1, motorsport | Constructors F1

etina English Rusky

Vzpomínka na Czech Truck Prix a moje setkání se zástupce FIA panem Tony Iddonem. Truck, F1, formule 1, motorsport | Constructors F1 Constructors F1

Vzpomínka na Czech Truck Prix a moje setkání se zástupce FIA panem Tony Iddonem.

Miroslav Sanytrák | 6.10.16 | Aktuálně

Truck 2016

Každým rokem se potkávám s komisařem FIA , až letos mne napdlo se s ním seznámit. Stalo se a já jsem se nechal vyfotografovat s panem Tony Iddonem, který měl na starost Czech Truck Prix z hlediska FIA . Prohodili jsme spolu několik vět. Hovořil jsem s ním o mém spojení s prezidentem J.Todtem v dobách největší slávy Scuderie Ferrari, mimochodem s J.Todtem bych se rád setkal. 

 

Setkání s Tonym Iddonem sice krátké, zato pro mne velice příjemné. Příští rok bych se s ním rád sešel někde u kafe na Autodromu v Mostě, věřím, že se mi to podaří. 

1

Tony Iddon se spoupracovnicí

 

2

Tony Iddon a Adam Lacko

 

Zatím, ač jezdím desítky let do Most, jsem nazažil při Czech Truck Prix vpuštění diváků na start, pravdou je, že minulý rok jsem pro pracovní vytížení v Mostě nebyl. Každopádně na divácích bylo vidět obrovské nadšení pracovníci okruhu to silně zmanažerovali a to se hodnotí! 

 

 

 

Štítky

 


Copyright © (2019) Copyright © (2011) Constructorsf1.com